2011 yılında kurulan şirketimiz DMG TURKEY, tibbi cihazların geliştirilmesinde ve üretiminde sektörde lider İtalyan DMG ITALIA SRL firmasının Türkiye distribütörüdür.

DMG ITALIA, Pediatri, KBB, Oftalmoloji , Gastroentoroloji alanlarında çok titiz bilimsel araştırmalar ve klinik çalışmalar sonucunda ürettiği tamamen innovatif medical device ürünleri ile, Italya’da olduğu gibi tüm dünyada hasta ve hekimlerin ihtiyaçlarına, insan bedenine saygı ilkesi çerçevesinde, eksiksiz cevap vermeyi hedeflemiştir.

Türkiye’de yetkili dağıtıcı DMG Turkey firması olarak, tıbbi ihtiyaçlara en güvenilir, en etkili ve en innovatif çözümler sunan tibbi cihaz kategorisindeki bu ürünlerin dünya ile eş zamanlı olarak Türk hekimlerine ve hastalarına ulaştırılmasını sağlayarak, tüm aile bireylerinin yaşam kalitesini artırmayı misyon edindik.

• DMG TURKEY İLAÇ VE SAĞLIK ÜRÜNLERİ LTD.ŞTİ. ‘NİN TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
• Bu sitedeki bilgiler, bilgilendirme amaçlı olup , bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime veya eczacıya başvurunuz.
• Sitemizdeki ürünler bölümü sağlık mesleği çalışanları içindir.
• DMG ITALIA ürünleri ile ilgili advers olaylar için info@dmgturkey.com.tr adresinden veya Tel: +90 212 232 56 03 den bize ulaşabilirsiniz .

MARKALARIMIZ